Dünyanın en ilginç koşusu ile iyilik peşinde koşmaya devam! Paylaş, Wings For Life World Run’ın tanınmasına katkıda bulun …


Wings For Life World Run, çok orijinal bir formatta gerçekleştirilecek bir yardım koşusu. Türkiye’nin de parçası olduğu, 6 kıtada 35 farklı lokasyonda aynı anda gerçekleştirilecek bu özel koşu 3 Mayıs 2015’de yapılacak. Türkiye’de Alanya’da gerçekleştirilecek ve omurilik felcinin kalıcı tedavisine yönelik araştırmalar için kurulan Wings For Life Vakfı’na bağış sağlamak için ben de bu koşuya katılıyorum.

wings-for-life-world-run-2014

Wings For Life World Run’da hem hızımızı ve derecemizi ölçebileceğiz hem de kendimizi bir araca kovalatacağız 🙂 Bütün dünyada aynı anda başlayacak bu yarışta başlangıç sinyali verildikten yarım saat sonra bütün koşucuların peşinden bir yakalama aracı yola çıkacak. Yakalanırsak yarış bizim için sonlanacak ama sobelenmeyen (yani son kalan) bir erkek ve bir kadın koşucu Wings For Life World Run’ın küresel şampiyonları olacak. 

Ben takımımı kurmaya başladım. Sen de benim takımıma kayıt yaptırabilir ve omuz omuza benimle koşabilirsin ya da koşmadan da sadece kayıt ücretini yatırarak destekçi olabilirsin. Bütün gelirler omurilik felcine yönelik araştırmalara fon sağlamakta kullanılacak.

Takımıma “UTKAN” kayıt olmak için şu linke tıklayabilirsin.

Unutma, kayıt için son gün 26 Nisan 2015.

Wings For Life Vakfı:

Omurilik felcinin kalıcı tedavisine yönelik araştırmalar için Dietrich Mateschitz ve Heinz Kinigadner tarafından kurulan ve kar amacı gütmeyen Wings For Life Vakfı, 2004 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Vakıf, düzenlediği etkinlikler sayesinde sağladığı gelirlerin yanı sıra, tüm dünyadan gönüllü bireyler ve kurumsal bağışçıların destekleriyle faaliyetlerini sürdürüyor. Ayrıca vakfın tüm idari giderleri Redbull tarafından karşılanıyor. Türkiye’de sosyal sorumluluk projeleri kapsamında koşu etkinlikleri düzenleyen ve iyilik peşinde koşarak bağış toplayan Adım Adım Koşu Organizasyonu da bu etkinliğin destekçilerinden. Vakfın çalışmalarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve destek olmak için http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/tr/  adresini ziyaret edebilirsin.

Hiç bir kar amacı olmayan bu vakıf için şimdiden kayıt yaptırıp koşu antrenmanlarını hızlandırmalısın ve bu güzel deneyimin bir parçası olmalısın. Haydi sen de benim takımıma katıl!

Şu an bu şekilde destekleyemiyorsan da yazımı bütün arkadaşlarınla paylaşarak bilinirliğine katkıda bulun.

Şimdiden teşekkürler.

Engin Utkan

About Andy Engin Utkan

Salesforce Consulting and Training

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s