Karadeniz Yaylalarına Motosiklet Gezisi – Trabzon’dan Şavşat’a – #Kdnzyayla


Motosikletle Avrupa Gezisi yazısını 2009’da yayınladığımdan beri motosiklet gezilerim hakkında pek bilgi yazamamıştım. Aslında 2010 yılının yazında bir Güneydoğu (#motogapeu) turu yaptık ama nedense o turun seyahatnamesini bir türlü yayınlayamadık. İlginizi çekerse resimleri Flickr’da var ve motogapeu olarak etiketli (tag) … O geziden GoPro ile çekilmiş iki video da youtube’da var… Linkleri çıkış ve iniş şeklinde.

2011 boş geçti. 2012 yazında ise 10 günlük bir Doğu Karadeniz Yayla Gezisi yaptık. Bu sefer fotoğrafları Flickr’dan önce Blog’un Facebook sayfasında yayınladım. Linki budur (görmek için Facebook üyesi olmanız gerekmiyor – bu arada güncel bilgi: resimler Flickr’da burada). Resimler harika. Zaten muhteşem bir gezi oldu.

İnşallah bu sefer bir seyahatname yazacağız ama biz yazana kadar siz oradaki resimleri bir inceleyin derim, rota bilgisi ve yorumlar albümde yer alıyor.

Şimdi size albümden bir kaç örnek daha vereyim:

Blogun Facebook sayfasının duvarında yayınlanmış bir kaç ilginç video da bulacaksınız. Hazır oraya kadar gitmişken bir de beğen (like) düğmesine tıklayın lütfen (eğer daha tıklamadı iseniz) 🙂

Aslında önce size sormalıyım, beğendiniz mi?

Sağlıcakla kalın

Engin Utkan

Diğer motosiklet yazılarıma link:

Motosikletle Avrupa Gezisi
Motosiklet: %65 İşe Yarayacak Bir Kask Size Yeterli Mi?
Yaz Tatili Başladı Haydi Motosikletlere …

About Andy Engin Utkan

Salesforce Consulting and Training

9 Responses

  1. sayfanızı hep olduğu gibi tesadüf sonucu buldum, çok güzel olduğunu söyleyeceğim, özellikle krdeniz kısmı çok yararlı tanıtım olarak fırsat buldukça izlemeye devam edeceğim ne yazıkki benim böyle becerilerim yok.sayfa vb düzenleme gibi sadece motor gezisi ve fotoğrafla yetiniyorum hoşçakalın ,,,,,,

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s